Спортивна страховка ✓ Страхування спортсменів онлайн
Загрузка...

1. Страхова сума, грн. (виберіть одне зі значень)

2. Страхове покриття

3. Вид спорту

4. Період страхування

5. Вік спортсмена

6. Територія дії договору

7. Кількість застрахованих

Завантажте файл, заповніть та надішліть нам на Email polis@strahovka-24.com.ua


Виберіть Страхувальника та заповніть його дані

(Страхувальник - фізична або юридична особа старше 18 років, яка укладає договір страхування)

Фізична особа
Юридична особа
Паспортні дані
Паспорт
ID карта

Якщо Ви оформляєте страховий поліс для інших осіб і не хочете бути застрахованим, то виберіть цей пункт та заповніть дані нижче:

 


Вартість полісу: 0грн

Страхування від нещасного випадку онлайн

Страхування спортсменів: що це?

Поліс страхування від нещасного випадку – безсумнівно необхідний атрибут, якщо ви цінуєте своє здоров’я і, більш того, займаєтеся спортом. Страховку для спортсменів недорого можливо оформити на цьому сайті. Тенденції до здорового способу життя і занять різними видами спорту набирають все більшої популярності в Україні, також зростає і кількість спортивних заходів, що проводяться – змагань, турнірів, конкурсів тощо. Заняття спортом для широкого людського загалу вже давно перетворилися зі звичайного захоплення в спосіб життя. Страховий поліс для спорту, який дає Вам захист і впевненість, можна оформити прямо тут і зараз.

horseback-riding

ВАРІАНТИ ПОКРИТТЯ

Програми розроблені нашими фахівцями з урахуванням потреб і побажань клієнтів для таких категорій: учнів спортивних шкіл, студентів спортивних вищих навчальних закладів, спортсменів клубних команд і збірних команд, а також для особистого страхування спортсменів. Згідно з тим, вирішення яких проблем Ви хочете забезпечити, вибирайте тип договору і суму страхування.

ЯКІ РИЗИКИ ПОКРИВАЄ СТРАХОВИЙ ПОЛІС ДЛЯ СПОРТСМЕНІВ

За даним видом страхування покриваються страхові випадки, які спричинили за собою наступне:

Тимчасова втрата працездатності в результаті нещасного випадку

Встановлення інвалідності внаслідок нещасного випадку

Смерть в результаті нещасного випадку

А також травматичні ушкодження, опіки, обмороження, утоплення, випадкове отруєння продуктами, отруйними рослинами або хімічними речовинами, укуси змій і отруйних комах, захворювання кліщовим енцефалітом або поліомієлітом.

Ми пропонуємо:

 • - Спортивний страховий поліс можна оформити як на дорослого, так і на дитину 
 • - Для аматорів і професіоналів
 • - Дія поліса поширюється на вид спорту, що зазначений в полісі
 • - Не тільки для спортсменів, а й для школярів, студентів, дитячих таборів
 • - Для людей різного віку

Електронний поліс для спортсменів, оформлений в нашому інтернет магазині, має таку ж законну силу, як і поліс, куплений через офіс в страховій компанії. 

Придбати даний страховий продукт Ви можете в нашому магазині - це по-справжньому швидко і зручно.

Якщо вам потрібна паперова версія поліса - просто роздрукуйте файл, отриманий по електронній пошті, і поставте свій підпис в графі «Страхувальник», але зараз вже багато організаторів змагань приймають поліси і в електронному вигляді - просто покажіть поліс на екрані свого мобільного телефону.

Для командних спортивних змагань не менш важливим є страховий захист. Це стосується як дітей, так і дорослих. В нашому магазині є можливість оформити також і групові страховки. Максимальна кількість застрахованих осіб в одному полісі не може перевищувати 7 осіб.

Можливі такі варіанти:

 • - Можна купити спортивну страховку для участі в змаганні на один день, вартість такої страховки буде вище, ніж при оформленні на більш тривалий період.
 • - На певний термін - на літо, для поїздки в табір, на збори і т.д.
 • - На 365 днів, якщо ви займаєтеся спортом постійно.
 • - цілодобово
 • - під час тренувань, занять спортом
 • - навчально-тренувальних зборів, змагань
 • - фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів
sport

Покриття «Спорт» – захищає на випадки під час занять професійним спортом, участі в спортивних змаганнях

Покриття «24/7» – діє на час участі в фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходах, в тому числі заняттях спортом, участі в тренуваннях, навчально-тренувальних зборах, змаганнях, а також в побуті (школа, літні табори, прогулянки, вдома і т.д.)

Звертаємо увагу на те, що при оформленні обов’язково потрібно прописувати вид спорту.

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНА СПОРТИВНА СТРАХОВКА

Страховий поліс для спорту є результатом всесвітньої практики і необхідністю, прописаною в регламентах і правилах проведення змагань, внутрішніх нормативних актах і вимогах, а також у регулюючих документах. Такі заходи покликані зменшити відповідальність організаторів спортивних заходів в частині фінансових претензій з боку людини, яка отримала проблеми зі здоров’ям внаслідок нещасного випадку, і відшкодувати витрати на його реабілітацію або лікування. Без страхування життя для спортсменів стає просто неможливою участь у будь-яких спортивних заходах, а в свою чергу страховка обійдеться дешевше, ніж довідка і зможе допомогти отримати компенсацію в разі травми.

Розмір відшкодування залежить від страхового ліміту, або інакше кажучи страхової суми, що є розміром максимального грошового покриття.

Поліс страхування для занять спортом потрібен для допуску в будь-якому випадку, якщо ви або ваші діти берете участь в змаганнях, відвідуєте спортивні секції або гуртки.

Якщо ви купуєте страховий поліс в надійній страховій компанії, то отримати відшкодування дорогого лікування або втрати доходу – це реальність, і оскільки магазин страхування «Страховка-24» пропонує страховика високого рівня, то це і є найкращий спосіб захисту свого здоров’я.

Страхування спортсменів

Страхування спортсменів – один з наших пріоритетних напрямків роботи. Ми любимо спорт, підтримуємо спорт і займаємося спортом. Будь-якому спортсмену, незалежно аматорського або професійного рівня – відомо, що спорт – це не лише випробування людських можливостей, а й завжди потенційна схильність до ризику і небезпеки, а шанси отримати травму, забій або пошкодження навіть під час тренувань – високі як для новачків, так і для професіоналів з досвідом. Для їх мінімізації та компенсації існує такий вид, як страхування від нещасних випадків для спортсменів. Цей вид, що відноситься до особистого страхування, призначений для відшкодування збитків, понесених в результаті обставин, викликаних втратою здоров’я або смертю застрахованого. Адже всякий нещасний випадок незмінно тягне за собою як фізичну шкоду, так і матеріальні збитки. Крім того, людина може залишитися без постійного доходу, а фінансові витрати на лікування можуть розтягнутися на невизначений час. Саме страхування від нещасного випадку призначене захистити Вас від матеріальної сторони і допомогти подолати наслідки настання неприємних випадків.

ЯКІ ДІЇ ПРИ НАСТАННІ СТРАХОВОГО ВИПАДКУ

Якщо нещасного випадку уникнути не вдалося:

 • Зверніться по медичну допомогу
 • Документально зафіксуйте факт і дату настання нещасного випадку
 • Зберігайте всі медичні документи і довідки
 • Якомога раніше повідомте про страховий випадок в страхову компанію і дійте згідно з отриманими інструкціями

         Більш докладно можете ознайомитися тут

ХТО МОЖЕ БУТИ ЗАСТРАХОВАНИМ

 • Спортивний страховий поліс можна оформити як на дорослого, так і на дитину
 • Для аматорів і професіоналів
 • Дія поліса поширюється на вид спорту, що зазначений в полісі
 • Не тільки для спортсменів, а й для школярів, студентів, дитячих таборів
 • Для людей різного віку

ЕЛЕКТРОННА СТРАХОВКА СПОРТСМЕНА

Електронний поліс для спортсменів, оформлений в нашому інтернет магазині, має таку ж законну силу, як і поліс, куплений через офіс в страховій компанії. 

Придбати даний страховий продукт Ви можете в нашому магазині – це по-справжньому швидко і зручно.

Якщо вам потрібна паперова версія поліса – просто роздрукуйте файл, отриманий по електронній пошті, і поставте свій підпис в графі «Страхувальник», але зараз вже багато організаторів змагань приймають поліси і в електронному вигляді – просто покажіть поліс на екрані свого мобільного телефону.

 • ПРИЙМАЄТЬСЯ У СПОРТИВНИХ ГУРТКАХ, СЕКЦІЯХ ТА ШКОЛАХ
 • НА ТУРНІРАХ ТА ЗМАГАННЯХ
 • ПРИЙМАЄТЬСЯ В УКРАЇНІ ТА ЗА КОРДОНОМ

ЯК КУПИТИ ЕЛЕКТРОННУ СТРАХОВКУ ДЛЯ СПОРТСМЕНІВ

У нашому магазині онлайн страхування оформити поліс можна всього за кілька хвилин:

 • Виберіть термін страхування – від періоду на одне змагання до терміну дії на 1 рік
 • Вкажіть види спорту, якими займаєтесь ви чи ваша дитина
 • Оберіть страхову суму. Можете змінити страхове покриття від5 000 грн. до 50 000 грн.
 • Вкажіть точну кількість спортсменів в полісі, як дітей, так і дорослих
 • Заповніть контактні дані
 • Після формування поліса, перейдіть до оплати, платіжна система працює через зашифроване і безпечне з’єднання
 • Отримайте ваш страховий поліс відразу ж після оплати на електронну пошту

 

ЧИ МОЖНА ОФОРМИТИ СТРАХОВКУ ДЛЯ ГРУПИ СПОРТСМЕНІВ

Для командних спортивних змагань не менш важливим є страховий захист. Це стосується як дітей, так і дорослих. В нашому магазині є можливість оформити також і групові страховки. Максимальна кількість застрахованих осіб в одному полісі не може перевищувати 30 осіб.

ВІД ЧОГО ЗАЛЕЖИТЬ ЦІНА СТРАХОВКИ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ ДЛЯ СПОРТСМЕНІВ

Страховий тариф формується виходячи з:

– виду спорту і рівня, на якому їм займається спортсмен – тобто, якщо це аматорський спорт з низьким ступенем ризику, то страховка з таким покриттям обійдеться дешевше. Відповідно, чим небезпечніше спорт, тим вище тариф

– терміну дії договору страхування – чим менше період, на який оформляється страховий поліс, тим дорожче буде коштувати один день дії страховки. Це може бути кілька днів, місяців або рік, в разі змагань в іншому регіоні, дорога входить в цей період

– віку застрахованих осіб – вартість страховки для осіб молодше 18 років вище, ніж у дорослих

– розміру страхового ліміту – чим більше ліміт, тим дорожче страховий поліс, але і тим більший розмір компенсації можливо отримати

– кількості застрахованих осіб – у цьому випадку вартість поліса буде нижче, ніж при оформленні окремо кожного члена команди

– території страхового покриття – Україна або країни СНД на вибір

Зверніть увагу! Якщо протягом року плануєте брати участь в тренуваннях, але їх точні дати заздалегідь невідомі, або ж збираєтеся брати участь в декількох спортивних заходах – тоді рекомендуємо оформити поліс страхування від нещасного випадку строком на один рік.

Спортивна страховка від онлайн магазину «Страховка-24» - це правильний вибір, де б Ви не знаходились

Ми гарантуємо:

Швидкість і зручність оформлення з будь-якої точки України

Доступність

Кращі тарифи і ціни

Бонуси і знижки, наприклад, за стаж безаварійного водіння

Якість і надійність

Платежі через безпечну платіжну систему

ЗАЛИШИЛИСЬ ЗАПИТАННЯ?

Фахівці онлайн-підтримки дадуть відповіді на них, а також нададуть додаткову інформацію та підберуть оптимальний варіант страхування, який задовольнить ваші вимоги.

 

Всі страховки, які продаються в нашому онлайн магазині приймаються спортивними секціями, гуртками, дитячими таборами та організаторами змагань для дітей та дорослих.

«СТРАХОВКА-24» – ВАШ ЗАХИСТ І ПІДТРИМКА НА ШЛЯХУ ДО РЕКОРДІВ!

Корисні посилання

Підписатися на новини

Підпишіться на наші останні новини та статті. Ми не надсилатимемо вам спаму.

Copyright © 2022. Всі права захищені.

logo-strahovka-24-light-ua