Страхування автоКАСКО - Страховка-24 ✓ Оформити КАСКО в Україні

Купити страховку КАСКО онлайн

Загрузка...

1. Страхова сума

2. Страхове покриття

Падіння предметів: снігу, льоду, конструктивних елементів будівель, плодів дерев, гілок, дерев і інше

3. Територія дії договору


Заповніть дані страхувальника*

(страхувальник-особа старше 18-ти років, яка укладає договір страхування)

Паспорт
ID карта

* Всі поля обов'язкові для заповнення


Введіть дані застрахованого транспортного засобу


Вартість полісу: 0грн

КАСКО від падіння предметів онлайн

Навіщо оформляти КАСКО

Серед численних неприємностей, з якими може зіткнутися водій, особливе місце займає окремий вид пошкодження автомобіля – від попадання або падіння різноманітних предметів.

Дерева і їх гілки падають в будь-який час року. Влітку – під час ураганного вітру, взимку – після крижаного дощу, коли не витримують тяжкості льодової кірки, що їх покриває. Падають не тільки гілки і дерева – в результаті сильного вітру пошкоджуються також конструктивні елементи будівель і покрівель, рекламні щити, що може спричинити за собою їх падіння на припаркований поруч транспортний засіб. Всі ми неодноразово ставали свідками подібних дій природи.

Це трапляється і не тільки через погодні умови. Подібні випадки – це досить часті і поширені явища, і жертвами природних стихій нерідко стають автомобілі.

strahovoj-polis-kasko-ot-padeniya-predmetov-zachem-oformlyat

Чому саме КАСКО від падіння предметів?

Звичайно при сильному вітрі не варто паркуватися поруч з рекламними щитами, деревами, тимчасовими конструкціями. Але й не варто чекати такий момент, щоб переконатися в тому, що трапитися може все, що завгодно і передбачити негативні наслідки практично неможливо.
Страховий поліс «КАСКО від падіння предметів» дозволяє покривати вартість ремонту авто у випадках пошкодження автомобіля від падіння або потрапляння різних предметів,  купити такий поліс можна в нашому онлайн магазині за дуже привабливими умовами, наприклад при страховому платежі 500 гривень страхова сума становить 13 000 гривен.

Дерева і їх гілки падають в будь-який час року. Влітку – під час ураганного вітру, взимку – після крижаного дощу, коли не витримують тяжкості льодової кірки, що їх покриває. Падають не тільки гілки і дерева – в результаті сильного вітру пошкоджуються також конструктивні елементи будівель і покрівель, рекламні щити, що може спричинити за собою їх падіння на припаркований поруч транспортний засіб. Всі ми неодноразово ставали свідками подібних дій природи.

Страховка-24

Як захистити Ваше авто?

Оформіть страховий поліс в нашому онлайн магазині і будьте впевнені в захисті на випадок пошкодження від падіння предметів на найвигідніших умовах

З полісом «автоКАСКО від падіння предметів» Вам не доведеться займатися пошуками винних у завданні збитків Вашому автомобілю, щоб висунути претензії, заповнювати гори паперів, сподіваючись отримати хоч якесь відшкодування, і доводити, що пошкодження сталося не з Вашої провини.

strahovka-kasko-zashchita-vashego-avto

Ще однією причиною, що говорить на користь «КАСКО від падіння предметів» є те, що покупка поліса КАСКО з повним покриттям вимагає істотних фінансових витрат. Варто задуматися, чи є сенс витрачатися на дорогий поліс, тим більше, що він не завжди включає пункти про компенсацію, пов’язану з падінням снігу з дахів чи дерев, недостатньо стійко закріплених будівельних конструкцій, попаданням каменів з-під коліс автомобіля, що рухався поряд, або подібних випадків . З нашим страховим продуктом вам не доведеться про це турбуватися.

Яким чином оформлюється страховка КАСКО?

Покупка полісу відбувається всього в декілька кроків

Оберіть страхову суму

Заповніть дані про страхувальника та автомобіль

Оплатіть поліс через безпечну платіжну систему

Отримайте вашу страховку на е-mail

Наші переваги

Яке страхове покриття

Каско від падіння предметів - особливий вид поліса, згідно з яким Ви захищаєте себе від збитків, які можуть виникнути при

пошкодженні чи знищенні застрахованого автотранспортного

засобу в результаті падіння або попадання сторонніх предметів,

в тому числі снігу, льоду, конструктивних частин будівель, плодів дерев і їх гілок, дерев або каменів

USD00AUC016A021001 1 (3)

Ми не можемо гарантувати відсутність снігу або вітру завтра, проте оформивши «КАСКО від падіння предметів» відчувайте себе з додатковою впевненістю та захистом вже сьогодні!

Замовляйте поліс КАСКО як вам зручно

З онлайн-магазином страхування «Страховка-24» захистити себе від витрат, пов’язаних з непередбаченими ситуаціями стало ще простіше, а всі переваги свідчать про те, що Ви можете довірити нам свій автомобіль, подорож або навіть найцінніше – здоров’я.

Зателефонуйте нам

+38 (050) 392 14 56
+38 (048) 724 68 30

Надішліть заявку на пошту

polis@strahovka-24.com.ua

Купуйте в онлайн магазині

Корисні посилання

Підписатися на новини

Підпишіться на наші останні новини та статті. Ми не надсилатимемо вам спаму.

Copyright © 2022. Всі права захищені.

logo-strahovka-24-light-ua