Про нас ⋆ strahovka-24

Про нас

Наш сервіс – це проект, над яким невпинно працює команда з професіоналів галузі страхування з великим багажем знань і досвіду. І оскільки галузь постійно розвивається – ми розвиваємося разом з нею, ростемо, щоб ставати краще і якісніше відповідати інтересам клієнтів.

Нашою головною метою залишається надання користувачам страхового захисту належного рівня та впровадження сучасних інструментів, використовуючи електронний сервіс, діджіталізацію і оптимізацію процесів надання послуг. А допомагають нам у цьому знання і професіоналізм, отримані за роки роботи в галузі страхування і вміння трансформуватися і діяти, незважаючи на вплив різних зовнішніх факторів, залишатися стабільними і продовжувати модернізуватися.

 

На даний момент асортимент нашого онлайн магазину представлений 4 видами пріоритетних страхових продуктів, в перспективі – подальший розвиток і розширення асортиментної лінійки за рахунок інших видів електронного онлайн страхування.

Адже сервіс «Страховка-24» покликаний, з одного боку, забезпечити максимально зручне, сучасне, швидке і вигідне надання страхових послуг, з іншого – сприяти підвищенню рівня страхового захисту українських громадян та зростання їх довіри до страхування.

 

Корисні посилання

Підписатися на новини

Підпишіться на наші останні новини та статті. Ми не надсилатимемо вам спаму.

Copyright © 2022. Всі права захищені.

logo-strahovka-24-light-ua