Про нас ⋆ strahovka-24

Про нас

Наш сервіс – це проект, над яким невпинно працює команда з професіоналів галузі страхування з великим багажем знань і досвіду. І оскільки галузь постійно розвивається – ми розвиваємося разом з нею, ростемо, щоб ставати краще і якісніше відповідати інтересам клієнтів.

Нашою головною метою залишається надання користувачам страхового захисту належного рівня та впровадження сучасних інструментів, використовуючи електронний сервіс, діджіталізацію і оптимізацію процесів надання послуг. А допомагають нам у цьому знання і професіоналізм, отримані за роки роботи в галузі страхування і вміння трансформуватися і діяти, незважаючи на вплив різних зовнішніх факторів, залишатися стабільними і продовжувати модернізуватися.

 

На даний момент асортимент нашого онлайн магазину представлений 4 видами пріоритетних страхових продуктів, в перспективі – подальший розвиток і розширення асортиментної лінійки за рахунок інших видів електронного онлайн страхування.

Адже сервіс «Страховка-24» покликаний, з одного боку, забезпечити максимально зручне, сучасне, швидке і вигідне надання страхових послуг, з іншого – сприяти підвищенню рівня страхового захисту українських громадян та зростання їх довіри до страхування.

 

Подписаться на новости

Подпишитесь на наши последние новости и статьи. Мы не посылаем вам спама.

Copyright © 2020. Все права защищены.

Создание и разработка сайта Inna Golm Web Production