Страховка -24 - Автоцивілка онлайн | Купити поліс ОСЦПВ
Калькулятор ОСАГО
polis@strahovka-24.com.ua
Офіс: 65026, м. Одеса,
вул. Пушкінська, 13
Графік роботи:
Понеділок-П’ятниця
9:00-17:30/

Купити страховку ОСАГО за найкращою ціною за 3 хвилини!

Ми гарантуємо достовірність поліса та його наявність в базі МТСБУ

Вид страхувальника
0 500 1 000 1 500 2 000 2 500
Загрузка…
Тип транспортного засобу
Об`єм двигуна
 
Вид страхувальника
0 500 1 000 1 500 2 000 2 500
Загрузка…

Результати

Франшиза

ОСАГО ОНЛАЙН

ОСАГО: що це?

Поліс ОСАГО, автоцивілка, ГОшка, поліс ОСЦПВ – всі ці поняття є один і той же вид страхування, що належить до обов’язкових видів страхового захисту автовласників України. Страхування ОСАГО направлено на регуляцію відносин в області цивільно-правової відповідальності, метою якого є гарантоване відшкодування збитку, заподіяного життю, здоров’ю або майну потерпілих внаслідок дорожньо-транспортної пригоди.

Тобто ОСАГО страхує не Ваш автомобіль, а відповідальність водія і захищає інших учасників дорожнього руху, яким може бути завдано шкоди в разі ДТП. Обов’язкова автоцивілка введена в Україні тільки з 2005 року, проте її переваги відразу ж були оцінені водіями. А з кожним роком все більше підвищується рівень захисту потерпілих у ДТП і скорочуються терміни врегулювання і здійснення виплат.

Страховий договір укладається на термін до 12 місяців. Його дія поширюється в межах всієї України. Отримати поліс можуть як фізичні особи, так і компанії (юридичні особи), які користуються ним в рамках закону.

Саме такі вигідні умови страхування ОСАГО у нас, для вашого автомобіля

Електронний поліс ОСАГО

З 2018 року в Україні на підставі розпорядження Нацкомісії №3631 стало можливим оформлення ОСАГО онлайн і використання електронного полісу, що безумовно має ряд переваг перед оформленням безпосередньо в представництвах страхових компаній, наприклад, що тепер Вам не потрібно переплачувати агентам за їхні послуги, в той час як Ви можете укласти Договір в електронному вигляді самостійно. Не потрібно витрачати час на дорогу в офіс і спілкування зі страховиками. А використання інструментів інтернет-розрахунків виключає ризик оплатити, але не отримати поліс. Все це робить надання послуг страхування більш зручними для клієнтів, а також сучасними, адже електронний поліс – це швидко, вигідно і надійно.

З нами стати власником електронного поліса ОСАГО онлайн дуже просто:

У нашому онлайн магазині Ви можете розрахувати і купити електронний поліс ОСАГО швидко і недорого у зручний для вас час на відстані кліка, не турбуючись за надійність страховика, оскільки для оформлення поліса ми пропонуємо тільки відомих і перевірених партнерів, а в разі необхідності Вам можуть надати безкоштовну консультацію наші фахівці.

Звертаємо увагу! При заповненні полів необхідно надавати тільки достовірні дані.

Натиснути на кнопку «Оформити поліс»

Виконати розрахунок, вказати тип автомобіля, обсяг двигуна автомобіля та інформацію про прописку

Здійснити оплату

Отримати свій дійсний поліс на email

Навіщо потрібен поліс

Поліс ОСАГО – документ, який є обов’язковим для оформлення усіма учасниками дорожнього руху, він забезпечує гарантію відшкодування збитків і зручне рішення конфліктів на дорогах. Автоцивілка допомагає здійснити цивілізоване врегулювання претензій між винуватцем ДТП і постраждалим за шкоду, завдану його майну або здоров’ю.

Відповідно до Закону України користуватися транспортним засобом без чинного поліса автоцивілки заборонено, це тягне за собою відповідальність і накладення штрафу за відсутність або не пред’явлення поліса.

Страхуванню підлягають такі види транспорту, як легкові і вантажні автомобілі, автобуси, причепи, мотоцикли.

Страховим випадком є ​​подія, в результаті якої заподіяна шкода третім особам під час ДТП. За результатами такої події і настає цивільна відповідальність застрахованого, що в свою чергу є приводом для здійснення страхової виплати.

Купити ОСАГО онлайн - як оформити поліс Автоцивілка

Будь-яка особа, яка має право на керування транспортним засобом: власник автомобіля або водій, який має право на керування цим ТЗ, може оформити поліс ОСАГО.

Зробити це можна або самостійно відвідавши наше відділення, або скористатися послугами нашого онлайн магазину, оформивши електронний договір, що дозволить заощадити ваші кошти та час.

Оформлення електронного поліса Автоцивілки через інтернет має свої незаперечні переваги у вигляді швидкого сервісу і комфорту. Ви можете забути про тривалий аналіз страхових агентств і відвідини офісу. Досить зайти на наш сайт з будь-якого пристрою і оформити всього в кілька кліків поліс онлайн – швидко і без ризиків.

Щоб оформити онлайн страховку ОСАГО Вам знадобляться:

- Паспорт або Водійське посвідчення

- Ідентифікаційний код

- Техпаспорт (свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу)

- Документ, що підтверджує право на пільги, якщо такі є

На ціну ОСАГО впливають:

- характеристики ТЗ (об'єм двигуна)

- місце реєстрації власника транспортного засобу

- водійський стаж осіб, які допущені до керування транспортним засобом

- наявність пільг

- сфера використання авто (чи використовується в комерційних цілях)

- тривалість Договору

Наступні групи населення згідно з українським законодавством звільняються від оформлення ОСАГО на території України:

- учасники бойових дій

- особи з інвалідністю, отриманою внаслідок війни

- інваліди I групи, які володіють автотранспортом і особисто ним керують

- особи, які керують автомобілем, що належить інваліду I групи, у його присутності

 

Знижку в розмірі 50% можуть мати такі групи населення:

- учасники війни

- особи з інвалідністю II групи

- особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи I і II категорії

- особи пенсійного віку

В цьому випадку обов'язковою умовою є управління особисто і володіння транспортним засобом на правах власності цією особою пільгової категорії, а також обмеження за обсягом двигуна до 2500 см3 включно. Якщо керувати автомобілем буде хтось ще, крім власника, тоді потрібно оформляти поліс без пільг.

Страхова сума покриття на одного потерпілого за полісом ОСЦПВ становить:
- 130 000 грн - в разі покриття збитків, завданих майну
- 260 000 грн - в разі покриття шкоди, заподіяної життю та здоров'ю
- якщо сталося часткове пошкодження майна - для відшкодування проводиться оцінка вартості майна, що підлягає заміні або відновленню (вартість відновлення), у визначеному законодавством порядку.

Франшиза - це та фіксована частина збитку, нанесеного майну потерпілих, яка при настанні страхового випадку не відшкодовується страховою компанією згідно договору страхування ОСАГО, а компенсується самостійно за рахунок особистих коштів винуватця ДТП. Відповідно, чим менше буде сума франшизи, тим дорожче вартість поліса. Автоцивілкою передбачається франшиза в розмірі від 0,1000 до 2000 грн.

NPS-W

У зв’язку з тим, що часто бувають ситуації, коли страхових сум недостатньо для покриття збитків після ДТП, існує рішення у вигляді укладання договору ДГО.

ДГО, тобто Договір добровільного страхування цивільної відповідальності, укладається як доповнення до обов’язкового договору ОСАГО і дозволяє розширювати і збільшувати ліміти страхових виплат для покриття відповідальності будь-якої особи, яка керує транспортним засобом на законних підставах.

cars3

Перевірка поліса

Електронні поліси ОСАГО зберігаються в єдиній базі моторного (транспортного) страхового бюро України (це організація, що об'єднує страховиків, які здійснюють обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів за шкоду, заподіяну третім особам)

Підробка поліса є неможливою.

Для того, щоб переконатися в достовірності вашого поліса Е-ОСАГО, перейдіть на сайт МТСБУ  та, вказавши номер автомобіля або номер поліса, перевірте його.

 

УВАГА! Протягом початкового періоду використання електронного полісу рекомендується мати з собою роздруковану візуальну форму електронного поліса, оскільки реєстрація в базі займає певний час і, відповідно, поліс з'являється в ній не відразу.

Європротокол: що це, і як

ним скористатися?

Такий спосіб оформлення ДТП вже досить довго використовується в усіх країнах Європи, і зарекомендував себе як один з методів значно полегшити і прискорити процес вирішення виникаючих внаслідок аварії проблем. C 1 жовтня 2017 року в Україні також діє система «Електронний Європротокол».

Європротокол являє собою єдину форму бланка повідомлення про настання ДТП. Його заповнюють водії-учасники ДТП на місці аварії. Згодом на підставі цього бланка відшкодовуються збитки потерпілій стороні.

Европотоколом можна скористатися за умови, якщо:

 • в результаті ДТП немає потерпілих людей
 • кожен водій має діючий поліс ОСАГО
 • є згода водіїв – учасників ДТП про його обставини
 • у водіїв відсутні ознаки алкогольного, наркотичного або іншого впливу
 • сума збитку не перевищує 50 000 грн.

Якщо будь-яка з умов порушена, то необхідно викликати відповідний підрозділ поліції.

Якщо умови дотримані - можете оформити протокол, що звичайно зручніше зробити в електронному вигляді, пройшовши такі кроки:

 • перевірити дійсність страхових полісів учасників ДТП
 • вказати час і дату аварії
 • зробити фото автомобіля з усіх боків і завантажити їх на сервіс. Якщо є відеореєстратор, необхідно відзначити це
 • завантажити фото прав і техпаспорта обох учасників
 • відзначити місце розташування за допомогою геолокації або вказати його на карті
 • зробити опис ДТП (коротко розповісти причини і наслідки аварії)
 • вибрати схему ДТП (якщо не знайдете відповідної, потрібно зробити малюнок і завантажити його на сайт)
 • зафіксувати контакти свідків, якщо вони є
 • підтвердити дані за допомогою пароля, який буде вислано на вказаний номер телефону. Копія європротоколу приходить на e-mail учасників

Після цього система автоматично поставить до відома страхові компанії і учасникам залишиться тільки чекати результатів і виплат.

За допомогою форми електронного європротоколу, водії мають право залишати місце ДТП, при цьому їм не потрібно повідомляти в поліцію про настання аварії, а також нести адміністративну відповідальність у вигляді штрафу.

Не забувайте, що навіть після формування електронного європротоколу все одно необхідно зв'язатися зі страховиком не пізніше трьох робочих днів з дати ДТП.

Можливість додавання

водія в поліс

Така можливість передбачена і дійсно існує. Для того, щоб дізнатися скільки це буде коштувати, вишліть нам дані щодо віку і стажу водіння людини, яку хочете додати. Для отримання докладної інформації Ви також можете зв’язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом.

Можливість покупки

поліса заздалегідь

Оформити поліс ОСАГО можливо завчасно, максимально за 30 днів до початку його дії, вартість при цьому не змінюється.

Помилка в полісі

Перевіряйте внесені при оформленні дані і будьте уважні. У разі, якщо все ж при оформленні була допущена помилка, обов’язково зверніться до нас для її виправлення.

Як пред'явити поліс

Згідно з правилами дорожнього руху, а саме пункту 2.1, а також Постанови Кабінету Міністрів від 27.03.2019 року, водії мають право підтверджувати наявність у себе поліса ОСАГО з екрану мобільного телефону або іншого гаджета, або ж пред’являти роздрукований електронний поліс.

ОСАГО від онлайн магазину «Страховка-24» - це правильний вибір, де б Ви не знаходились

Ми гарантуємо:Швидкість і зручність оформлення з будь-якої точки УкраїниДоступністьЗаконність поліса і можливість його перевіркиКращі тарифи і ціниБонуси і знижки, наприклад, за стаж безаварійного водінняЯкість і надійністьПлатежі через безпечну платіжну систему

Корисні посилання

Підписатися на новини

Підпишіться на наші останні новини та статті. Ми не надсилатимемо вам спаму.

Copyright © 2022. Всі права захищені.

logo-strahovka-24-light-ua