Туристичне страхування - Страховка-24 ✓ Страховка для виїзду за кордон
Загрузка...

1. Виберіть дати початку і закінчення поїздки

2. Напрямок

3. Страхова сума покриття Вашого поліса

4. Мета поїздки

5. Вкажіть кількість мандрівників і вік кожного


Заповніть дані страхувальника*

(особа старше 18-ти років, яка укладає договір страхування)

Латиницею, згідно з даними закордонного паспорту!


Вартість полісу: 0грн

Туристичне страхування онлайн

Навіщо оформляти туристичне страхування?

Туристичне страхування – це Ваш надійний супутник, який потрібен для надання страхового захисту на період перебування за межами країни свого постійного місця проживання, а також для того, щоб компенсувати застрахованій людині медичні витрати, які можуть виникнути під час перебування за кордоном через непередбачене виникнення хвороби або нещасного випадку.

Страховка на час поїздки допоможе Вам бути значно спокійніше за своє здоров’я і зменшити непередбачені ризики від зайвої витрати грошей, часу і своїх нервів, якщо раптом знадобиться допомога в ситуаціях отримання травми, хвороби та інших неприємних ситуаціях. Адже виїжджаючи в далеку подорож за новими відчуттями або просто для того, щоб розслабитися і відпочити, всі прагнуть отримати позитивні враження, але в житті трапляється різне.

Поліс туристичного страхування потрібен не тільки людям, які планують виїжджати за кордон. Відпочинок або подорожі в Україні теж можуть бути пов’язані з різними небажаними ситуаціями, що призводять до настання страхового випадку. Туристична страховка для подорожуючих всередині країни покриває такі ж ризики, як і при виїзді за кордон.

Для подорожуючих за кордоном або по Україні пропонуємо забезпечити собі захист під час поїздки з нашою туристичною страховкою. Без неї не обійтись, наприклад, при оформленні візи або пред’явлення на митному контролі. І навіть якщо Ви придбали пакетний тур подорожі від турагенства з включеною в нього страховкою, то маєте повне право відмовитися і самостійно вибрати для себе поліс з більш відповідними Вашим вимогам умовами.

Саме такі вигідні умови страхування подорожей для поїздок в будь-яку країну Європи і світу недорого пропонує онлайн магазин «Страховка-24»

Наш страховий продукт включає в себе страхування в частині медичних витрат і страхування від нещасних випадків

Витративши всього 10 хвилин, Ви отримуєте поліс туристичного страхування в нашому онлайн-магазині в електронній формі, який повністю відповідає вимогам Законів України і є повністю легітимним.

Пам’ятайте, що купуючи туристичну страховку Ви передаєте в довіру своє здоров’я, і робити це потрібно з компаніями, чия діяльність стабільна, а репутація напрацьована роками, саме такими є наші партнери, які на страховому ринку вже не один десяток років.

Оберіть страхову суму

Заповніть дані про страхувальника та автомобіль

Оплатіть поліс через безпечну платіжну систему

Отримайте вашу страховку на е-mail

Наші переваги

ВАШ СТИСЛИЙ ГІД ЗІ СТРАХОВКИ ТУРИСТА

Для оформлення потрібні лише закордонний паспорт того, хто буде застрахований.

В одному договорі можна застрахувати кілька людей, наприклад, якщо Ви їдете кудись зі своєю сім'єю..

Страховий тариф за договором страхування розраховується від страхової суми і залежить від кількості днів подорожі, країни перебування, виду відпочинку або заняття спортом та інших чинників і обчислюється в процентному співвідношенні згідно затвердженого в компанії тарифу.

Укладається Договір на термін Вашого перебування за межами України і закінчується в момент перетину державного кордону при в'їзді назад в Україну, але не пізніше ніж дата, зазначена як закінчення терміну дії поліса.

Застрахованими є такі події як:

- Звернення до лікаря, медична допомога і лікування внаслідок хвороби застрахованого

- Захворювання в результаті нещасного випадку

- Тимчасова непрацездатність в результаті нещасного випадку

- Стійка інвалідність, часткова втрата або функціональна непридатність органів в результаті нещасного випадку

- Смерть Застрахованого внаслідок хвороби під час його перебування в медичній установі

- Наступ смерті в результаті нещасного випадку

Просимо звернути увагу - у разі, якщо в Ваших планах є активний відпочинок, такий як гірські лижі, ковзани, санчата, водні мотоцикли, дайвінг, або ж участь у спортивних змаганнях, наприклад, з пляжного футболу чи волейболу, та інші види активного відпочинку, то це обов'язково має бути зазначено. Тоді до страхового тарифу застосовується коефіцієнт, і ці ризики враховуються у Вашій страховці..

3225528
aircraft-1362586_1280

Страховий випадок

Це та подія, при настанні якої виникає обов'язок страховика сплатити вартість послуг, наданих Вам при настанні нещасного випадку, раптового гострого захворювання, загострення хронічного захворювання, смерті, а також інших непередбачених подій, які відбулися коли Ви перебували на території країни, зазначеної в полісі і протягом терміну дії Вашого Договору страхування, а також призвели до матеріальних витрат.

Які дії при настанні страхового випадку?

Якщо стався страховий випадок і є необхідність отримати послуги, то перш, ніж виконати будь-яку дію, Вам потрібно зв’язатися в будь-який час доби з Асистанським центром Сервісної компанії за телефонами, вказаними у Вашому страховому полісі. Звертатися можна українською, російською або англійською мовами.

Якщо немає можливості зателефонувати перед консультацією з лікарем або до екстреного надходження в лікарню, то Ви як Застрахована особа, або той, хто представляє інтереси застрахованого, повинні як тільки стане можливо, але не пізніше 24 годин з моменту настання події, повідомити про це в Асистанський центр сервісної компанії.

Що таке Асистанський центр

Сервісний центр Асистансу – компанія, що спеціалізується на забезпеченні виконання правил і умов договору страхування, організовує координацію дій і контактування між застрахованою людиною і установою, що надає їй медичні послуги з одного боку, а також цим медичним закладом і страховою компанією з іншого боку. Таке співробітництво необхідно для надання застрахованій особі всіх видів послуг – інформаційних, медичних, технічних, юридичних і так далі. Контакти Асистанського центру обов’язково вказані у Вашому страховому полісі, тому важливо його не втратити і завжди мати при собі, що ще раз свідчить на користь онлайн страховки.

Вартість страховки

Ціна полісу залежить від наступних параметрів:
1) страхова сума і країна, в яку здійснюється подорож
2)вік людей, які страхуються
3)мета поїздки
4)кількість днів перебування

Необхідні документи

Страхова виплата здійснюється на підставі заяви Страхувальника про здійснення страхової виплати і документів з медичної клініки, що підтверджують факт випадку і медичні витрати.

 

Обирайте оптимальне рішення для подорожі, скориставшись нашим сервісом для онлайн-страхування

Страховка туристів, що виїжджають за кордон, придбана на нашому сервісі, приймається посольствами всіх країн світу

Вигідно заощаджуєте свої кошти, сили і час, купуючи поліс через інтернет за прийнятною ціною, гарантію гідного відпочинку

Ви отримуєте швидке оформлення страхового договору з будь-якої точки України, де б Ви не знаходилися

Покриваємо ризики, пов'язані з активним відпочинком і спортом

Допомога професійних консультантів, коли це необхідно

Франшиза не застосовується

Ми співпрацюємо тільки з надійними компаніями Асистансу

Як оформити?

Отримати Договір туристичного страхування можна :

Онлайн

Заповніть дані про подорож, контактні дані, перевірте правильність розрахунку вартості, оплатіть і отримайте Ваш сформований поліс на e-mail.

Не забувайте, що при укладанні договору страхування необхідно надавати тільки достовірну інформацію, що має відношення до визначення ступеня ризику, щодо мети поїздки, участі в спортивних заходах тощо.

А ми, в свою чергу, зобов'язуємося тримати в таємниці конфіденційну інформацію про Страхувальника, що надається в процесі страхування відповідно до законодавства України..

Через офіс

Якщо онлайн не для Вас - в такому випадку можете звернутися до наших фахівців за телефонами, вказаними на сайті, або скористатися кнопкою зворотного зв'язку

Ми допоможемо обрати страховку відповідно до Ваших вимог, розрахувати вартість і укласти договір за вигідними умовами.

Не забувайте, що при укладанні договору страхування необхідно надавати тільки достовірну інформацію, що має відношення до визначення ступеня ризику, щодо мети поїздки, участі в спортивних заходах тощо.

А ми, в свою чергу, зобов'язуємося тримати в таємниці конфіденційну інформацію про Страхувальника, що надається в процесі страхування відповідно до законодавства України..

Корисні посилання

Підписатися на новини

Підпишіться на наші останні новини та статті. Ми не надсилатимемо вам спаму.

Copyright © 2022. Всі права захищені.

logo-strahovka-24-light-ua