Чому вам потрібен страховий брокер? Без категорії ⋆ strahovka-24
 Чому вам потрібен страховий брокер?

Чому вам потрібен страховий брокер?

Spread the love

Ви чули про страхових брокерів або консультантів, хто вони і чим можуть бути корисні?


Страховий брокер, такий як “Страховка-24“, є консультантом і провідником в області страхування для людей, які мають потребу в тому чи іншому страхуванні, а потребують його практично всі. Призначенням брокера є пошук найкращих пропозицій на ринку, підбір найбільш оптимального для клієнта продукту, і узгодження необхідних умов зі страховою компанією.


На відміну від страхової компанії саме брокер буде завжди виступати на стороні клієнта і діяти в його інтересах. В європейських країнах вже давно застосували це на практиці і переважно всі страхові операції проводяться за участю страхових і перестрахувальних брокерів. Україна також поступово рухається в цьому напрямку. Тому послуги брокера набувають все більше довіри і популярності.

Які ж задачі ставлять перед собою страхові брокери?

Однією з основних задач для нас в “Страховка-24” є допомога в формулюванні та розробці страхового продукту саме з необхідними для клієнта умовами. А також пошук страхових компаній, готових укласти договір на таких індивідуально розроблених умовах. В цьому і є відмінність брокера від страхової компанії, головною метою якої є саме продаж якої завгодно страховки.


Крім цього, одним із головних завдань брокера є супровід клієнта на всіх етапах, в тому числі при настанні страхового випадку. Саме тому варто віддати перевагу брокеру, а не агенту страхової компанії, який не буде займатися супроводом.

Регулювання діяльності

Діяльність страхових брокерів суворо контролюється на законодавчому рівні, а також відбувається регуляторний контроль з боку Національного Банку України. Тому брокер зацікавлений у високій якості роботи і відсутності порушень.

Що отримує клієнт при співпраці зі страховим брокером?

З нами клієнт отримує

  • надійний захист від фінансово стабільних компаній, адже ми регулярно проводимо моніторинг діяльності страхових компаній і відстежуємо показники їх надійності;
  • програми страхування, розроблені під індивідуальні запити;
  • супровід в разі настання страхової події;
  • юридичний супровід при виникненні суперечок зі страховою компанією для захисту інтересів клієнта, брокер завжди буде на вашому боці.


При цьому, вам не доведеться переплачувати за страховку, ціна на поліс не зміниться, так як брокер підбирає для вас не тільки умови, але і відповідну вартість.


На сьогоднішній день нам часто доводиться мати справу з різного роду страхуванням і ваш страховий брокер буде такий корисний, як і ваш водій, секретар або ваш адвокат.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Корисні посилання

Підписатися на новини

Підпишіться на наші останні новини та статті. Ми не надсилатимемо вам спаму.

Copyright © 2022. Всі права захищені.

logo-strahovka-24-light-ua