Як захистити свою відпустку від незапланованої катастрофи Без категорії ⋆ strahovka-24
 Як захистити свою відпустку від незапланованої катастрофи

Як захистити свою відпустку від незапланованої катастрофи

Spread the love

Відпочинок у відпустці і подорожі допомагає відновити сили і відкрити для вас нові враження .

Але цілий ряд непередбачених обставин може порушити плани поїздок без попередження, залишаючи вас на гачку через фінансові та інших втрати.

Коли мені потрібна туристична страховка?

Купуючи тур, або вирушаючи в подорож самостійно мало хто замислюється про умови страховки, яку проте кожен бере з собою в поїздку.

На щастя, правильна страховка може допомогти захиститися від цих втрат. Перед тим, як забронювати поїздку, перевірте, чи пропонує ваш перевізник або туристичний агент якусь туристичну страховку або допомогу, яка може бути вам корисна, а також розгляньте варіанти покриття, про які ми розповідаємо в цій статті.

Яка туристична страховка мені потрібна?

Вибирайте туристичну страховку, виходячи з того, що має сенс для вашої поїздки і ваших власних фінансів. Якщо ви збирали на тур по Італії за 15000 доларів, як на відпустку за все життя, можливо, ви не захочете ризикнути, щоб сімейна хвороба коштувала вам всіх заощаджень. Існує чотири основних типи страхування подорожей, і, як правило, ви можете придбати пакети, які пропонуються в поєднанні з іншими варіантами страхування подорожей.

Страхування скасування поїздки – відшкодовує вам витрати, коли певні обставини заважають вам відправитися в поїздку, наприклад, якщо ваш туроператор припинить роботу, або якщо вам доведеться скасувати поїздку через хворобу, смерть члена родини або іншого лиха. Крім того, якщо ви або найближчий член родини серйозно захворієте або отримаєте травму під час поїздки, більшість полісів відшкодують вам невикористану частину відпустки.

Страхування багажу або страхування особистих речей – забезпечує покриття, якщо ваші особисті речі втрачені, вкрадені або пошкоджені під час поїздки.

Перш ніж купувати цей вид покриття, дізнайтеся, який розмір страховки надає авіакомпанія або оператор подорожі для ваших речей.

Якщо ви подорожуєте з дорогим електронним обладнанням, прикрасами або спортивним спорядженням, може бути більш рентабельним придбання поліса страхування майна (з покриттям, що поширюється на ювелірні вироби та інші дорогоцінні предмети). Це забезпечить повний захист від їх втрати в будь-якій точці світу.

Невідкладна медична допомога – покриває витрати, пов’язані з медичними послугами, які можуть бути дуже дорогими. Невідкладна медична допомога розповсюджується на такі ситуації, як: перевезення авіатранспортом після нещасного випадку під час катання на лижах або пішого походу; тривале перебування в зарубіжній лікарні; або коли вам необхідна доставка додому через серйозну хворобу або травму.

Перш ніж купувати цей тип полісу, зверніться в свою страхову компанію, щоб дізнатися, який тип покриття у вас є при поїздках по Україні або за кордон і які обмеження.

За останній рік в полісах страхування до стандартних умов покриття додалась ще одна – на випадок захворювання коронавірусом.

Смерть в результаті нещасного випадку – такий вид поліса забезпечує покриття в разі смерті застрахованої особи або члена її сім’ї під час поїздки.

Чи є інші види страхування подорожей, які мені слід розглянути?

Є багато інших видів страхування подорожей – ви навіть можете отримати покриття за втрачені бали програми лояльності. Залежно від місця призначення і обставин ви можете розглянути доступні варіанти покриття для:

• Затримки подорожі

• Вимушеної екстреної евакуації

• Цілодобової допомоги мандрівникам

• Страхування пошкоджень орендованих автомобілів

Отже, якщо підготуватися до відпустки і відпочинку своєчасно – то йому нічого не завадить 👍

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Корисні посилання

Підписатися на новини

Підпишіться на наші останні новини та статті. Ми не надсилатимемо вам спаму.

Copyright © 2022. Всі права захищені.

logo-strahovka-24-light-ua