Страхування від Covid-19 для іноземців Без категорії ⋆ strahovka-24
 Страхування від Covid-19 для іноземців

Страхування від Covid-19 для іноземців

Spread the love

Починаючи з 12 червня 2020 року, всім громадянам інших держав, які прибувають в Україну в службових та особистих цілях, необхідно мати оформлений страховий поліс. Це закріплено в одній з Постанов Кабміну. Основна мета – забезпечити максимальний страховий захист іноземців, а також забезпечити їм фінансову підтримку, необхідну для проходження лікування.

Основні вимоги до страховки

Хороший поліс повинен покривати витрати на:

1) обсервацію (тимчасову ізоляцію). Застосовується, якщо на кордоні у іноземця виявлено характерні симптоми захворювання.

2) амбулаторне (домашнє) лікування: виклик лікаря додому, придбання медикаментів і т.п.

3) стаціонарне (в спеціалізованих клініках України) лікування.

«Страховка-24» пропонує повний комплекс послуг, здатний повністю компенсувати амбулаторно-клінічне лікування. Для цього заповніть стандартну форму, і оплатіть страховий поліс від коронавируса Covid-19 для в’їзду в Україну.

Чи є заборони і обмеження?

Наша компанія встановлює мінімально допустимі вікові обмеження для оформлення страховки. Тому наша пропозиція доступна всім іноземним особам від 1 до 65 років.

Методика укладання страхового договору

Не знаєте, як купити медичну страховку від коронавируса (COVID -19) для іноземців онлайн за кращою ціною? Для цього достатньо зайти на наш сайт і заповнити шаблон, із зазначенням терміну дії страхового покриття.

Заповнений страховий поліс підписується в двосторонньому порядку, за допомогою одноразового унікального коду (приходить в смс на номер телефону особи, що оформляє документ). Він починає діяти після повної оплати, починаючи з дати, прописаної в договорі.

Електронний документ має юридичну силу, аналогічну паперовому полісу. При бажанні його можна роздрукувати, або зберігати на своєму смартфоні, пред’являючи в разі потреби.

Тимчасова франшиза (каренція) відсутня. Тому іноземний громадянин перебуває під надійним страховим захистом відразу ж після перетину українського кордону, починаючи з моменту в’їзду в країну. А не через 7 або 14 днів, як це прийнято в інших страхових компаніях.

Особливості фінансової франшизи

З метою зниження ризиків багато страховиків вводять додаткову фінансову франшизу в розмірі 50-150 євро. Це означає, що витрати на лікування в межах цієї суми покриваються власником поліса. А все, що перевищує її, лягає на плечі страхової компанії.

Якщо ви вирішили оформити поліс страхування від COVID-19 для в’їзду іноземців на територію України на сайті «Страховка-24», такої франшизи не буде. Тому ви можете сміливо розраховувати на повноцінну страхову підтримку і компенсацію виплат на лікування в рамках суми, прописаної в полісі.

Пам’ятайте, що термін дії страховки повинен поширюватися на весь термін перебування іноземця в країні (з урахуванням дат в’їзду і виїзду).

Бажаємо здоров’я і гарного перебування в Україні!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Корисні посилання

Підписатися на новини

Підпишіться на наші останні новини та статті. Ми не надсилатимемо вам спаму.

Copyright © 2022. Всі права захищені.

logo-strahovka-24-light-ua