В Україні змінили порядок отримання водійських прав ⋆ strahovka-24
 В Україні змінили порядок отримання водійських прав

В Україні змінили порядок отримання водійських прав

Spread the love

Прийнятою на початку року Постановою Кабінету Міністрів “Про внесення змін до деяких постанов КМУ” передбачається, що права для різних категорій людей можуть кардинально відрізнятися, що буде відображатися в водійських документах.

А з квітня 2021р. майбутні українські водії вже приступили до здачі іспитів з теорії згідно оновлених білетів. Крім того, зміни торкнулися й онлайн-тестів з перевірки знань правил дорожнього руху онлайн, які розміщені на сайті ДСЦ МВС України.

Нові умови для отримання водійських прав

У зміненій теоретичній частині містяться оновлені і незвичайні ситуації, які часто зустрічаються у водіїв на дорогах. Це дозволить водіям ефективно реагувати на подібні дорожні ситуації і робити правильний вибір. Також квитки приведуть у відповідність з нинішнім чинним законодавством, а неактуальні – будуть вилучені.

Щодо нововведень у водійських правах – вони торкнуться як особливостей самого ТЗ (наприклад, водіння тільки на машині з автоматичною коробкою передач), так і можливостей водія (це, наприклад, обмеження на управління авто «тільки в окулярах», або «без пасажирів» )

Метою даних змін звичайно є поліпшення дорожньої ситуації в країні – зменшення кількості аварій, а також їх наслідків. Адже, як нам відомо, Україна все ще залишається лідером за кількістю ДТП серед європейських країн. А багато дорожніх інцидентів відбуваються саме через низький рівень підготовленості і відсутность досвіду у водіїв.

Введення спеціалізації і обмежень з управління автомобілем дадуть можливість поліпшити підготовку до водіння в реальних умовах. Адже, наприклад, машин на «автоматі» з кожним роком стає все більше, а нове покоління водіїв навіть не знають що таке «механіка», але мають права на водіння авто з механічною коробкою передач.

Що ще зміниться?

Крім цього буде скасовано низку таких документів для підтвердження стажу керування, як довідка з роботи або трудова книжка.

Практична частина буде здаватися як на майданчику, так і в умовах дорожнього руху.

А з медичних причин в правах тепер передбачена відмітка про додаткові умови керування транспортним засобом: носіння окулярів, лінз або пов’язки на око; носіння слухового апарату; використання протезів верхніх та / або нижніх кінцівок.

Також передбачені додаткові обмеження по часу або експлуатаційним можливостям:

• керування ТЗ тільки в світлий час доби;

• керування ТЗ тільки в радіусі “…” км від місця постійного проживання (або в межах певного населеного пункту / регіону);

• керування ТЗ без пасажирів

• допустима їзда не більше “…” км / год

• управління тільки без причепа;

• заборона руху на автомагістралях та ін.

Нововведення не торкнуться водіїв, які вже мають посвідчення водія. Але це не привід втрачати пильність! Ще краще – поновіть свої знання правил дорожнього руху – щоб бути прикладом для “молодого покоління” і не псувати статистику своїми діями. І перший крок перед посадкою в транспортний засіб – це наявність всіх необхідних документів: техпаспорт і права – є, а поліс ОСАГО все ж краще придбати онлайн! 👉 https://strahovka-24.com.ua/

Отримати додаткову інформацію та консультацію можна за телефоном: 050 392 1456

або через форму на сайті: https://strahovka-24.com.ua/contacty/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Корисні посилання

Підписатися на новини

Підпишіться на наші останні новини та статті. Ми не надсилатимемо вам спаму.

Copyright © 2022. Всі права захищені.

logo-strahovka-24-light-ua